Oświetlenie Dekoracyjne


Światło jest wykorzystywane nie tylko do oświetlenia ogrodów, ulic, miejsc pracy, ale również jako część dekoracyjna. Odpowiednio dobrane oświetlenie może podkreślić nowoczesny lub starodawny charakter miejsca. Dlatego aby projekt architektoniczny był kompletny powinien zawierać odpowiednio dobrane oprawy oświetleniowe.


 

oświetlenie dekoracyjne


 

Właśnie tutaj pojawia się zadanie dla oświetleniowca, człowieka który potrafi doradzić wybór odpowiedniego oświetlenia do przytulnych mieszkań , pomieszczeń użyteczności publicznej. Pomoże dobrać światło do pomieszczeń o charakterze relaksacyjnym, gdzie światło powinno być „ciepłe , delikatne” oraz do miejsc pracy, gdzie wymagana jest wzmożona koncentracja.

 


Nieruchomości komercyjne  • wynajem,

  • sprzedaż,

  • kupno,

  • budowa.

Marcin Basiak


marcinb@domar.rzeszow.pl


+ 48 604 578 583


 

Współpracujemy z najlepszymi producentami oświetlenia dekoracyjnego, m.in

artemide
Artemide Group (certyfikat ISO 9001 i ISO 17025) jest jednym ze światowych liderów sektora mieszkaniowego oświetlenia i specjalistów wysokiej klasy. Położony w Pregnana Milanese, Grupa Artemide ma wystarczającą obecności międzynarodowej dystrybucji, w którym pojedyncze salony firmowe kapusty w najważniejszych miastach na świecie i "sklep w sklepie" w najbardziej prestiżowych oświetlenia i mebli sklepów.
Założona w 1960 roku, Artemide jest jedną z najbardziej znanych marek oświetleniowych na świecie. Znany z "The Human Light" filozofii, Artemide jest dziś synonim projektowania, innowacji i wykonane we Włoszech.
ITALUX7
Od 1991 roku importujemy najlepsze oświetlenie z Włoch. Na przestrzeni lat rozszerzyliśmy naszą działalność o produkcję własną pod marką Italux. Ogromny katalog oświetlenia, dziś składający się z około 3000 artykułów w ciągłej sprzedaży, pozwala nam zapewnić szeroki wybór oświetlenia, począwszy od typu, stylu poprzez rodzaj oraz przeznaczenie.
bpm
Firma BPM Lighting Polska Sp. Z o.o. skutecznie rozwija się na rynku polskim od roku 2009. Wraz z Firma BPM Lighting w Hiszpanii tworzy całość projektu rozwoju międzynarodowego. Firma istnieje na rynku od ponad 40 lat zajmuje się produkcją i handlem własnymi produktami wprowadzając na rynki własne projekty oświetleniowe.
maxlight
To światowej klasy oświetelnie imponuje zrożnicowaną stylistyką i wysoką jakością wykonania nawet najdrobniejszych elementów danego produktu. Lampy z ostatnich kolekcji marki MAXlight wyróżniają się nowoczesnym designem, który z powodzeniem dorównać może standardom europejskim.

Producent kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych oraz małych i większych przedsiębiorstw. Oświetlenie tej marki dobrze sprawdzi się w domach mieszkalnych, biurach, hotelach - niezależnie od tego czy będzie to wnętrze o charakterze tradycyjnym czy na wskroś współczesnym. Wybór marki MAXlight to pewna decyzja i warto dokonać jej już dziś.
vibia
Misją VIBIA jest, aby ułatwić wszystkim do identyfikacji siebie lub się z otaczającą przestrzenią poprzez dostarczenie odpowiedniego oświetlenia i inspirowanie twórczych zdolności i dobry gust zarówno konsumentów, jak i architektury i wnętrz i oświetlenia projektantów z unikalną gamę produktów oświetleniowych.
VIBIA ewoluuje poprzez studiowanie i zrozumienie, jak ludzie żyją w swoich pomieszczeniach, zaskakując je z odpowiedniej propozycji - często nieoczekiwane - do tworzenia pożądanych uczuć.

fabian
Fabbian Illuminazione została założona w 1961 roku jako firma produkująca urządzenia oświetleniowe dla domu i do pracy. Ten aspekt wraz z tradycją i jakością zawsze była widoczna w produkcie, w wyniku czego firma stopniowo nabytych wymiary i uznanie międzynarodowe. Wyniki zostały osiągnięte poprzez ciągłe badania mające na celu interpretacji wymagań rynku, podczas konfigurowania dokładnych polityki i strategii marketingowych.