O firmie


Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Domar Rzeszów Sp. z o.o. działa na rynku podkarpackim, w oparciu o 50-letnie doświadczenie.

Obecnie spółka prowadzi działalność w zakresie handlu oprawami oświetleniowymi mające zastosowanie dekoracyjne oraz przemysłowe.

shutterstock_141194908


Posiadamy ponadto atrakcyjnie ulokowane nieruchomości w centrum Rzeszowa i Mielca, przez co jesteśmy dobrymi partnerami w zakresie najmu pomieszczeń biurowych i handlowych.

Spółka Domar Rzeszów zakłada ciągły rozwój firmy poprzez coraz to lepsze i precyzyjne spełnianie wymagań klientów, prowadzące do wzrostu ich zadowolenia.
Młoda kadra przejęła doświadczenie handlowe oraz umiejętności szybkiej reakcji na potrzeby wymagających klientów.
Dewizą spółki jest podtrzymywanie 50-letnich tradycji kupieckich wyrażających się fachowością i solidnością.

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Domar Rzeszów Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo handlowe działające na rynku podkarpackim, które posiada 50-letnie tradycje i doświadczenie. Spółka prowadzi działalność w zakresie handlu hurtowego i detalicznego artykułami wyposażenia wnętrz a zwłaszcza opraw oświetleniowych i artykułów elektrycznych.

Domar


Posiadamy ponadto atrakcyjnie ulokowane nieruchomości w centrum Rzeszowa i Mielca, przez co jesteśmy dobrymi partnerami w zakresie wynajmu pomieszczeń biurowych i handlowych.